czwartek, 14 lutego 2013

Pogoda ducha:)

Wiosna, wiosna, wiosna ach to ty...
Ostatnio nosi mnie na robotę:) Chodzę po domu, przestawiam, cuduję, szyję, maluję. To pewnie pierwszy powiew wiosny.
Jeszcze kilka dni temu w ogrodzie pełno śniegu a dziś już ptaki śpiewają. Mnie tez się chce śpiewać:) Człowiek to już tak ma, że jak ptaszka usłyszy, słońce zobaczy to w sercu maj, choć to dopiero luty:)
Byłam wczoraj na zajęciach z malarstwa. Powstało nowe coś i niniejszym prezentuję:)


Pani Basia zaskoczyła mnie bardzo zaproszeniem na wystawę pt. "Ewy malują". Jejciu, pokażę swoje obrazy na amatorskiej wystawie. To wielki zaszczyt:)
Pewnie weekend poświęcę na malowanie bo może coś ciekawszego powstanie;)

W wiosennym stylu wzięłam się za decoupage. Już od jakiegoś czasu nic nie robiłam, choc w moim domu masa takich przedmiotów włącznie z drzwiami wejściowymi;)
Dostałam jakiś czas temu od męża kufer na biżuterię. Do tego słowa: wiesz, czerwony jest ale wiem, że ty coś z tym zrobisz:) No to zrobiłam.Zastanawiam się, na czym polega drukowanie decoupagowych wzorów na drukarce? Wiecie może coś na ten temat moje podczytywaczki? Jaka to ma być drukarka i czego użyć do transferu wzoru?

I jeszcze:) Podpatrzyłam na pewnym  blogu cudny motyw kwiatków. Dekoracje, podusie. Córcia też takich zachciała. Uszyłam jej więc poduszki z "broszką" i "poduszkę broszkę". Fajnie się prezentują w jej pokoju... i tak wiosennie:)


Narobiłam bałaganu ilością robótek ale mam nadzieję, że może troszkę ktoś się do nich uśmiechnie:)
Pozdrawiam Was bardzo wiosennie
Pa, pa, pa buziaków 102:)3 komentarze:

 1. Śliczne, wiosenne poduszeczki:)
  Pozrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Super artystyczna dusza z Ciebie, uzdolniona w wielu dziedzinach. Fajnie, że ktoś jest też na początku blogowej drogi :)) powodzenia w blogowaniu i malowaniu bo to wspaniale być zaproszonym do wystawienia swoich prac.

  OdpowiedzUsuń
 3. Miło poznać tak utalentowaną osobę :)
  Powodzenia w blogowym świecie!
  Pozdrawiam
  K.

  OdpowiedzUsuń