poniedziałek, 14 listopada 2016

Organizujemy spotkanie:)

Kochane dziewczyny!
Ostatni mój wpis z propozycją spotkania przedświątecznego wywołał spore zainteresowanie:)
Spotkajmy się więc!
W kwestii lokalowej zgłosiły się dwie właścicielki tzn Lula z Kawiarnią Retro w Kole na trasie Poznań-Warszawa oraz Aga z pracownią w Warszawie. Jesteście wielkie dziewczyny!
Wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem będzie Warszawa, szczególnie, że pracownia Agi ma właściwy klimat sprzyjający wszelkim robotom. Jeśli jednak wolicie Koło to czekam na opinie.
Po cichutku zaproponuję 3 lub 10 grudnia, sobota. Będziemy już w odpowiednim nastroju choć o to nie trudno w naszych kręgach.
Myślałam o tematyce...wianki, stroiki, bombki, świąteczne akcesoria? Chciałabym abyście wypowiedziały się w tej kwestii. Mnie osobiście najbardziej interesowałyby bombki decoupage z elementami reliefu ale ustalmy wspólnie.
To jak?
Czekam na chętnych, zapisujcie się pod postem wskazując  termin najwłaściwszy dla was oraz technikę.


Cieszę się ogromnie!
Polinka

AKTUALIZACJA
Spotykamy się 10 grudnia u Agi w Warszawie - termin ustalony. Zapraszam chętnych:) Buźka

13 komentarzy:

 1. Kochana!
  Wspaniale, że wyszłaś z tą propozycją! JA wpisuję się na listę, jeśli można. Nigdy jeszcze nie robiłam wianków, więc chętnie bym się tym zajęła, ale każda inna twórczość przedświąteczna jest dla mnie świetna. Jeśli chodzi o termin, to w zasadzie oba, muszę wiedzieć trochę wcześniej, żeby wszystko zorganizować. Bliżej mi z Poznania do Koła, ale do Warszawy też przyjadę. Zatem- dostosuję się do większości! Pozdrawiam. Asia z http://babidom.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Miłego spotkania! Szkoda, że nie robię takich rzeczy :( Ale chętnie zobaczę zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyjemnie spotkać się w gronie dziewczyn "czujących" podobne klimaty :)
  Miłego spotkania!

  OdpowiedzUsuń
 4. Choć prace ręczne są dla mnie jakby na drugim planie to powiem, że chętnie bym się pouczyła:-)Warszawa bliżej mnie. 10 grudnia bardziej pasuje, ale decyduje większość!

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie wszędzie daleko. Ale życzę wam miłego spotkania ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak ja kocham takie spotkania! Zapisuję się koniecznie. Mi na razie pasują obie daty, ale tylko w Warszawie, bo nie mam samochodu. Lubię decoupagować, ale nie umiem robić tych reliefów.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajny pomysł, decoupage nie robię, relifów chętnie bym się nauczyła... zresztą w towarzystwie zawsze jakoś łatwiej i chętniej się człowiek uczy. Ja bym chętnie się wstępnie wpisała na listę, na Warszawę oczywiście.

  OdpowiedzUsuń
 8. Tylko pozazdrościć takich miłych i kreatywnych spotkań. Serdeczności :)

  OdpowiedzUsuń