poniedziałek, 19 lutego 2018

Made with love

Kiedy potrzebuję wyciszenia z przyjemnością sięgam po albumy ze zdjęciami.
Przenoszę się w świat wspomnień, miłych chwil i bliskich mi osób.
Szczególne dla nas chwile zasługują na miłą dla oka oprawę i chcę w tym momencie zachęcić was do scrapbookingu.
To technika tworzenia np albumów ze zdjęciami metodą przyklejania kawałków - resztek papierów, tkanin, pamiątek. Potrzebne nam będą ozdobne nożyczki, papiery, kleje oraz własna inwencja twórcza, trochę czasu i pomysłu. Czyli w gruncie rzeczy niewiele.
Na stronie http://tasmaklejaca.pl/ znajdziecie dużo przydatnych informacji o możliwościach użycia taśm, ich rodzajach i przeznaczeniu.Może znacie już zdjęcia powyżej. To moje dawne prace do których czasem powracam. Koronki, guziczki, wstążeczki, stempelki czy sznurki. Tak niewiele potrzeba, aby stworzyć coś absolutnie naszego, przyjemnego dla oka.
Chcę was zachęcić do takich prac, twórzcie, realizujcie się.

Po latach ( dziś już wiem, o czym mówię) z przyjemnością weźmiecie do rąk zrobiony przez was album ze zdjęciami czy z rozrzewnieniem wspomnicie kartki wysyłane bliskim czy zaproszenia na komunię, które rozesłaliście
w imieniu syna. Czas tak szybko płynie!
Wiedzę czerpcie z internetu, tam jest wszystko łącznie z inpiracjami na początek, oraz informacjami na każdy temat. Sklepy internetowe pękają
w szwach od asortymentu, dziś już możemy kupić wszystko.


Wszystko, co robimy, róbmy z sercem!
Serdeczne pozdrowienia
Polinka

5 komentarzy:

 1. Teraz z braku czasu niestety poszlo to w odstawke, ale jak dzieci mialam male to duzo robilam scrapbokkingowych stron i bardzo je lubie, chcoaiz teraz pewnie zrobilambym je inaczej, bo i materialy ciekawsze i pomysly w glowie moze i lepsze, ale pamietam te wieczory kiedy dzieci polozylam spac i godzinami siedzialam przy karteluszkach:) PIekne Twoje prace, pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia w albumach to świetna sprawa. Często zostawiamy je w wersji elektronicznej, ale takie w wersji papierowej są o wiele lepsze. Te wirtualne można stracić,te w albumach są trwałe.

  OdpowiedzUsuń
 3. To się wie, że to co chcemy dla kogoś zrobić - robimy z sercem, bo inaczej się nie da i nic dobrego z tego nie wyjdzie. Piękne albumy ! Ja ostatnio już się zbieram do stworzenia albumu. Niech no tylko ten remont się u mnie skończy... Pozdrawiam serdecznie :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdjęcia na których utrwalone są nasze najważniejsze chwile, muszą mieć dobrą oprawę. Twoje mają doskonałą. Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się, wszystko, co robimy, róbmy z sercem. Przepiękne prace, bardzo ładnie sfotografowane. Myślę, że i ja kiedyś zrobię taki album. No może nie tak ładny, ale się postaram. hehe Jestem pewna, że będę fajnie się przy tym bawić, a później z dumą patrzeć na swoje dzieło. :) Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie. :)

  OdpowiedzUsuń